UJA1065TW/5V0/C/T Yüksek hızlı CAN/LIN fail-güvenli sistemi temeli çip yeni orijinal

Satış!

UJA1065TW/5V0/C/T Yüksek hızlı CAN/LIN fail-güvenli sistemi temeli çip yeni orijinal

|

SKU: w20105

Etiketler: Ucuz UJA1065TW/5V0/C/T Yüksek hızlı CAN/LIN fail güvenli sistemi temeli çip yeni orijinal, Yüksek Kalite UJA1065TW/5V0/C/T Yüksek hızlı CAN/LIN fail-güvenli sistemi temeli çip yeni orijinal, Çin Yedek Parçaları Tedarikçiler.

₺26.07 ₺24.77

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması

mağazamıza hoşgeldiniz Jika Anda membeli lebih banyak kuantitas, silahkan hubungi kami şirket dünyanın ünlü markalar satıyor, elektronik bileşenlerin entegre devreler aramak için bekliyoruz ve sipariş! ben sizinle çalışmak istiyoruz! işbirliği ve danışma paketi soruşturma hoş geldiniz! ilkelerine " dürüstlük, bütünlük ilk " bizim iş hedefleri, bizim samimi hizmet tutum ve güvenilir kalitesi memnuniyetini kazanmak ve güven olacak, müşteriler danışmak için bekliyoruz alımları kullanıcı. fiyat avantajı, kalite ithalat ve kaynak doğrudan, envanter, teslimat hızı, çalışma aralığı: toptan, perakende, tek maç. bizim şirketin amacı: benim fiyatlar engelleri izin vermeyin biz tartışılan sadece izin kalite karşılar bizim para Köprü
genel açıklama
The UJA1065 Sistemi Temeli Çip (SBC) değiştirir hangi temel ayrık bileşenler her Elektronik Kontrol Ünitesi yaygındır (ECU) bir Denetleyici Alan Ağı ile (CAN) ve bir Yerel Interconnect Ağ (LIN) arayüz. SBC destekler hangi tüm ağ uygulamaları çeşitli güç ve sensör tarafından çevre birimleri kontrol ana olarak yüksek hızlı CAN ağ arayüzü kullanarak ve yerel olarak alt-LIN otobüs. SBC entegre cihazları aşağıdaki içerir:
• yüksek hızlı alıcı-verici CAN, inter-çalışabilen ve alıcı-verici CAN TJA1041 ve TJA1041A ile geriye doğru uyumlu, ve ISO11898-2 standart ile uyumlu ve ISO11898-5 standart (hazırlık)
• LIN LIN alıcı-verici ile uyumlu 2.0 ve SAE J2602, ve LIN 1.3 ile uyumlu
• gelişmiş bağımsız watchdog
• mikrodenetleyici için adanmış voltaj regülatörleri ve alıcı-verici CAN
• seri çevresel arabirim (tam dubleks)
• yerel uyandırma giriş portu
• inhibe/limp ev çıkış portu
entegre avantajları ek olarak bu ortak ECU fonksiyonları tek bir paket içinde, SBC sistemi akıllı kombinasyonu sunuyor gibi-özel fonksiyonlar:
• gelişmiş düşük güç konsept
• güvenli ve kontrollü sistemi start-up davranış
• gelişmiş fail-safe sistemi davranış kilitlenme akla herhangi önler
• ayrıntılı durum raporlama sistemi ve alt-sistem üzerinde seviyeleri
The UJA1065 ile kombinasyon halinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir mikroişlemci ile bir kontrol EDEBILIRSINIZ. SBC olmasını sağlar mikrodenetleyici tanımlanmış bir şekilde her zaman başladı. başarısızlık durumlar için mikrodenetleyici koruyacaktır SBC fonksiyonu, mümkün olduğunca uzun tam izleme ve yazılım tahrik sonbahar-geri sağlamak için operasyon. The mimarileri UJA1065 14 V tek güç kaynağı için tasarlanmıştır ve 14 V ve 42 V için çift güç kaynağı mimarileri.
özellikler
2.1 Genel CAN ve LIN ECU fonksiyonları tam bir set içerir:
-alıcı-verici CAN ve LIN alıcı-verici
-voltaj regülatörü için mikrodenetleyici (3.0 V, 3.3 V veya 5.0 V)
-CAN transceiver için ayrı voltaj regülatörü (5 V)
-on-chip osilatör ile gelişmiş penceresi watchdog
-seri Çevresel Arabirim (SPI) mikrodenetleyici için
-ECU güç yönetimi sistemi
-tam entegre özerk fail-güvenli sistemi otomotiv uygulamaları için tasarlanmış:
-14 V destekler, 24 V ve 42 V mimarileri
-mükemmel Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) performans
-± 8 kV Elektrostatik Deşarj (ESD) koruma İnsan Vücudu Modeli (HBM) off kurulu için pimleri
-± 60 V kısa devre korumalı CAN/LIN-bus pimleri
-pil ve CAN/LIN-bus pins karşı korumalıdır transientleri ISO 7637 uyarınca
-çok düşük Uyku akımı CAN-bus üzerinden uzaktan flaş programlama destekler küçük 8mm × 11mm HTSSOP32 düşük termal direnç ile paketi
2.2 alıcı-verici CAN ISO 11898-2 ve ISO 11898-5 uyumlu yüksek hızlı alıcı-verici CAN gelişmiş hata sinyalizasyon ve raporlama CAN-bus için adanmış düşük bırakma voltaj regülatörü:
-bağımsız mikrodenetleyici gelen kaynağı
-CAN-bus başarısızlık yönetimi tarafından korunuyor
-EMC performansı önemli ölçüde artırır kısmi ağ seçeneği ile küresel uyandırma özelliği, uyku uyanma olmadan seçici CAN-bus iletişimi sağlar düğümleri otobüs bağlantıları gerçekten yüzen güç kapalıyken BÖLÜNMÜŞ çıkış pin resesif stabilize için otobüs seviyesi
2.3 LIN alıcı-verici LIN 2.0 uyumlu LIN alıcı-verici gelişmiş hata sinyalizasyon ve raporlama
LIN ile geriye uyumlu 1.3 ve TJA102
2.4 Güç yönetimi akıllı çalışma modu ve güç yönetimi modları döngüsel wake-up yeteneği Bekleme ve Uyku modu yerel döngüsel wake-up ile giriş kaynağı özelliği CAN-bus üzerinden uzaktan uyandırma yeteneği ve LIN-bus harici voltaj regülatörleri güç kaynağı sistemi kolayca dahil edilebilir (esnek ve fail-safe) 42 V pil ile ilgili yüksek-röleleri gibi harici yükleri sürüş için yan anahtarı ve uyandırma anahtarları akıllı maskable kesme çıkışı

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

şartname

  • Uyumlu Marka/Model: Hiçbiri
  • uyumlu: El Oyuncu,Oyun Konsolu
  • Marka Adı: CHZXDZ
  • Package: HTSSOP32
  • is_customized: NO

0 Değerlendirmeler UJA1065TW/5V0/C/T Yüksek hızlı CAN/LIN fail-güvenli sistemi temeli çip yeni orijinal

Yorum Yap

İlgili ürünler